Coaching kryzysowy

Działaj natychmiast!

Masz problem, potrzebujesz szybkiego wsparcia?

 

Nasze spotkanie.

Umów się na jednorazową sesję przez Skype’a, Zoom lub na telefon. Spotykamy się raz na 1-2h spotkanie. Możesz też skorzystać ze spotkania typu “follow up” – ewaluacja kryzysu po zażegnaniu konfliktu.

Spotkanie jest rozmową.

Rolą coacha jest (poprzez uważne i aktywne słuchanie, zadawanie pytań, prowadzenie ćwiczeń) wsparcie Klienta w zobaczeniu jak najszerszego kontekstu omawianego zjawiska,  odnalezieniu wszelkich dostępnych mu zasobów, uaktywnieniu motywacji do realizacji celu, ułożeniu drogi dojścia do celu i ostatecznie jego osiągnięciu.

Coaching kryzysowy

jest krótką interwencją w sytuacjach nagłych – konflikcie, konieczności podjęcia szybkiej decyzji, natychmiastowej reakcji.

Zacznij, to łatwe

w

20 min darmowa rozmowa

Możemy skontaktować sie na komunikatorze lub telefonicznie, porozmawiamy o Twoich potrzebach. Dobierzemy odpowiedni harmonogram spotkań

Zarezerwuj Spotkanie

Wykorzystaj aplikacje do rezerwacji, znajdź pasujący termin i opłać sesję, Dostaniesz powiadomienia via email z terminem spotkania. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz faktury musisz zaznaczyć odpowiednie pola w formularzu rezerwacji.

Sesja

System wyśle Ci przypomnienie, dostaniesz e-maila z linkiem do Zoom meetings. Sesję możesz rozpocząć zarówno z wykorzystaniem aplikacji jeśli jesteś jej użytkownikiem, lub za pośrednictwem przeglądarki internetowej

Pin It on Pinterest

Share This
Call Now Button